Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]

Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi


#1


39. Bölüm Özet:

Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmayacaktır. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır.
Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler.
Celal, hikâyenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerden biri yine elindedir. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu konusu
Etiketler İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu indir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu oyunu, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu download, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu crack, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu full indir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu torrent, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu oyunu, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu oyunu İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu kimdir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu izle, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu Apk indir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu resimli anlatım, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu nasıl kurulur, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu programı, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu hatası, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu ne demek, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu hilesi, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu videosu, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu online izle, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu Bedava indir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu Yükle, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu hakkında, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu nedir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu Free indir, İçerde 39 Bölüm (Final) - Celal'in Sonu

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.