• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Teknoloji Haberleri

Pain Labaratuarı Taktikler

Torrent    0

  Teknoloji Haberleri


  • avatar

  Torrent  05-20-2017, 06:30 PM

  Kredi:
  #1
  Eşit Oyunlar (İnsan-İnsan vb.)
  1)Yatmak(Pusmak):
  Eğer karşıdaki kişi sizden güçlü ise veya fark ile kazanıyorlarsa kendi basenize yakın mekanlarda gidiş yönü aksine pusmak rakibi kolayca avlama idealdir.Pusma taktiği ilk yapıldığı zaman %95 işe yarar çünkü rakip takım yenilen takımın oyuncusunu vurmak için sıraya girer bu arada pusulucak yerlere bakmazlar .Ayrıca gidiş yönünün aksine pusmak görüntü açınızı düşürsede sinsi atak ile verilen hasarı %30 çoğaltır ve rakibin daha geç saldırıya karşılık vermesini sağlar.
  2)Tüneller:
  Pain iki tarafıda ikiz olan şartlar eşit bir mapdir.Fakat tünelleri daha farklıdır.Örn olarak kırmızıların tünelleri pusmaya daha elverişlidir.Fakat mavilerdede tüneldeki kutuların arkasına veya oyuklara girerek tünelden acelece geçen düşmanı öldürebilirsiniz.
  3)Pencereler:
  Pencereleri ben kesinlikle önermem,bazı acemiler awp için bile olsa pencerelere çıkıyorlar fakat pencereler hem sizin atış mesafenizi %60 kadar kısaltır hemde diğerlerinin sizi görme şansını kolaylaştırır.Sniper kullanacaksanız painde kutuların arkasından atmak yada basede pusunca kullanmak daha akıllıdır.

  Rakip Oyunları Kurt
  1)Yalnız olanı vur:
  Bazı insanlar silahına yada karakterine güvenerek yalnız çalışmayı düşünür.Fakat painde yapılıcak en büyük hata yalnız çalışmaktır.Öncelikle tek başına hareket edenleri hedef alın o kişi fazla kollamazlar,böylelikle onun öldüğünü fark etmezler ve sizide fark etmezler doğal olarak
  2)Ani Saldırılar:
  Öncelikle tünellerin çıkışındaki pencereler,insan takımı baseyi alırken aniden onların önüne atlayın önerim yp doldurmuş bir zeki kurttur,insanlar onun heyecanı ile sizi göremez bu arada ortalığı temizlersiniz.
  3)Takım Vuruşları:
  Eğer bir kurt takımı birlikte oluyorsa hiçbir güç onu yıkamaz heleki painde.Örnek olarak bir buz kurt insanların dikkatini çekerken diğerleri arkadan vurabilir.Veya aynı anda ikişer üçer saldırı yaparak onları zorlayabilirsiniz.Aynı anda gelen 3 kurda kimse engel olamaz
  4)Bekleme Yerleri:
  Öncelikle insanların aklına gelmiyecek yerlerde bekleyin,Sakın ha **'C'** Basesine yakın olan kutuların arkasında pusmayın o kutular kurşun geçiriyor,pusma taktiğiniz bir epic faile dönüşebilir .Bu yüzden kurşun geçirmeyen emin duvarların ardına sığının.

  Rakip Oyunları İnsan
  1)Yalnız Gezme:
  Kurt bölümündede belirttiğim gibi kurtlar öncelikle zayıf halkayı vurur.Oyuna önceden başlamayın sabırlı olun önden birisini yollayın kurtlar onunla uğraşırken sizde onları vurabilirsiniz.
  2)Yasaklı Bölgeler:
  Kesinlikle tünellerde çok takılmayın,hareketli olun aynı yerlerde beklemeyin ve ne yaparsanız yapın pusmayın bu sizin sonunuz olur.Kurtların görüş açıları sizden fazladır ve sizi daha önce görücektir.Açık alanlarda bekleyin ve saldırı yaparken asla kurtları tünellere sokmayın hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilirler.
  3)Kurban Vermek:
  Öncelikle grubunuz için önemli olmayan birisini belirleyin.Onu önden yollayın böylece gittiğiniz yolu garantiye alırsınız,zaten acemi ise kurbanınız kendisi önden gitmeye can atar

  Kullanılıcaklar
  Mutasyon Kurtlar:
  Sizlere önerim tünellere dalıcaksanız veya saldırı yapıyorsanız defansif kurtları seçmektir.Örn gardiyan,güç,vahşi vb. Fakat oyun eşit durumda ise veya yeniliyorsanız hayalet 2,hayalet,zeki size önerimdir.Diğerlerine yardım amaçlı buz kurt alın.Ve rakiplerinize buz atın.
  Not:Vahşi kurt alıcaksanız oyunun sonunda yada başında alıp çabuk patlamaya bakın patlarken münkün olduğunca çok insana hedef alın,vahşi kurtla savaşmayın vahşi kurt kullanımı çok zordur.
  Silahlar:
  Öncelikle kurt işgali vb. oynuyorsanız envaterinizde 1 elwrci olursa çok iyi olur diğer silahlar çok lazım olmaz fakat uzun mesafe için bir fanas yada zaitsev iyi olabilir.
  Ama uyku modu vb. oynuyorsanız sekmeyen silahları bulun,uzun mesafe ve sekmeyen,Örnek olarak ef 2000 serisi,fanas serisi veya x-em8 ops serisi işinizi görür.Birde güvence için bir sniperiniz olsun
  Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
  Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:


Teknoloji Haberleri