• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri

Torrent    0


  • avatar

  Torrent  03-11-2017, 01:31 AM

  Kredi:
  #1
  Artık oyunda Co-op silahların zamanı! 
  Oyun içerisinde yer alan Co-op silahları PVE maçlarınızda en büyük yardımcınız olacak. PVe maçların özellikle zor bölümleri için geliştirilen bu silahlar ile yaratıklara korku salacaksınız. Yüksek hasar özellikleri ve rastgele seçenekleri ile hem karakterinize ekstra katkı sağlayacak hem de silahınızın gücüne güç katacaksınız. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Gerekli malzemeleri oyun içerisinden toplayıp ya da mağazadan üretim kutularından temin edip işleminize başlayabilirsiniz.
  Peki Co-op Silahlara Nasıl Ulaşabiliriz?
  Bu konuda yapmanız gereken ilk şey [AAC] Bakım Görevlisi Arkon'u bulmak olacaktır. Co-op silahlara ulaşmak için çok iyi bir istifçi olmanız gerekmektedir. 
  54mr.png
  Bu kısımdan "Üretim kısımına giriş yapıp karşımızda gelen ekranda "İşleme" kısımından Co-op silahlarımızı üretmeye başlayabiliriz.
  54ms.png
  54o5.png
   
  Gerekli malzemelerimiz neler peki;
  -Konsantre Tükenmiş Uranyum(2 Adet)
  -Alet Kutusu(40 Adet)

  -Alaşım Malzeme Kutusu(40 Adet)

  -Şekil Türev Katkısı(40 Adet)

  -Süper Polimer Biyoaktif Reçine(15 Adet)

  -İyileşme Engelleyici Enzim(10 Adet)

  Bu malzemeleri topladığınız zaman 24 saatlik bir üretim sürecinden ve 300.000 oyun altını ücretinden sonra silahınıza ulaşmış olacaksınız.
  Bu malzemeleri nasıl üretebilir veya toplayabilirim?
   -Konsantre Zenginleştirilmiş Uranyum: Bu eşyayı efsanevi silahları parçalayarak elde edebilirsiniz.
   -Alet Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 25 adet Kumaş, 22 adet Epoksi, 25 adet Demir, 1 adet Etkin Sterilazatör toplamanız gerekmektedir.

   -Alaşım Malzeme Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 24 adet Rayon, 20 Adet Propilen, 24 adet Nicrome, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

   -Şekil Türev Katkısı: Bu malzemeyi üretmek için 1 adet Etkin Sterilazatör, 2 adet Şekil Hafızalı Alaşım Parçası, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

   -Süper Polimer Biyoaktif Reçine: Bu malzemeyi elde etmek için tüm operasyonların Zor modundaki bölüm sonu şans kartlarından bulabilirsiniz.

   -İyileşme Engelleyici Enzim: : Bu malzemeyi elde etmek için Özel Operasyon: Şehir Kanalizasyonunda 9. ve 10. Dalgalarda başarılı olduğunuzda oyun sonunda düşecektir.

  Neden Co-op Silah Kullanmalıyım?
   

  Bu kadar ürünü topladınız ve üretimi başarılı şekilde bitirdiniz. Elinizde artık oyunun en iyi silahlarından biri olacak. Her silah türü ilk aşamasında kendi sınıfının özelliklerini gösteremeyebilir. Fakat silahınızı güçlendirdikçe(+1,+2,+3) özellikleri diğer silahlara göre çok daha fazla olacaktır. Bu sayede daha önce geçemediğiniz Zor bölümleri daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Oyun içerisinde en yüksek puanları alabilir ve etkinlikler kapsamında en hızlı bölüm bitirme rekorlarını kırabilirsiniz.

  54o6.png
  Tier 3 Co-op Silahları ve Özellikleri
  Artık elinizde tier 2 Co-op var ve oyunda belirli bir bölüme kadar ulaştınız fakat artık daha fazlasını mı istiyorsunuz? Tier 3 silahlar yardımınıza koşuyor. Eşyalarınızı biriktirip yaptığınız Co-op tier 2 silahlarınızı tier 3 yaparak daha fazlasına sahip olabilirsiniz. [AAC] Bakımcı Arkon sizi bekliyor.
  54od.png
   Gerekli olan malzemeler ise;
  Üretmek istediğin Efsanevi Tier 3 silahın, Efsanevi Tier 2 olan versiyonu,
  Konsantre Zenginleştirilmiş Uranyum 2 adet,

  Alaşım Malzeme Kutusu 40 adet,

  Şekil Türev Katkısı 40 adet,

  Süper Polimer Biyoaktif reçine 15 adet,

  İyileşme Engelleyici Enzim 10 adet.

  NOT: Oyunda şu anda sadece Yargıç ve Kurtarıcı serisi için tier 3 silahlar bulunmaktadır. Gelecek zamanlarda diğer serilerin eklenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.
  Oyunun PVE modunda tadını çıkartmak için sende Co-op silahını kap ve savaşa katıl!
  Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
  Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: