Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]

Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


#1
Artık oyunda Co-op silahların zamanı! 
Oyun içerisinde yer alan Co-op silahları PVE maçlarınızda en büyük yardımcınız olacak. PVe maçların özellikle zor bölümleri için geliştirilen bu silahlar ile yaratıklara korku salacaksınız. Yüksek hasar özellikleri ve rastgele seçenekleri ile hem karakterinize ekstra katkı sağlayacak hem de silahınızın gücüne güç katacaksınız. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Gerekli malzemeleri oyun içerisinden toplayıp ya da mağazadan üretim kutularından temin edip işleminize başlayabilirsiniz.
Peki Co-op Silahlara Nasıl Ulaşabiliriz?
Bu konuda yapmanız gereken ilk şey [AAC] Bakım Görevlisi Arkon'u bulmak olacaktır. Co-op silahlara ulaşmak için çok iyi bir istifçi olmanız gerekmektedir. 
54mr.png
Bu kısımdan "Üretim kısımına giriş yapıp karşımızda gelen ekranda "İşleme" kısımından Co-op silahlarımızı üretmeye başlayabiliriz.
54ms.png
54o5.png
 
Gerekli malzemelerimiz neler peki;
-Konsantre Tükenmiş Uranyum(2 Adet)
-Alet Kutusu(40 Adet)

-Alaşım Malzeme Kutusu(40 Adet)

-Şekil Türev Katkısı(40 Adet)

-Süper Polimer Biyoaktif Reçine(15 Adet)

-İyileşme Engelleyici Enzim(10 Adet)

Bu malzemeleri topladığınız zaman 24 saatlik bir üretim sürecinden ve 300.000 oyun altını ücretinden sonra silahınıza ulaşmış olacaksınız.
Bu malzemeleri nasıl üretebilir veya toplayabilirim?
 -Konsantre Zenginleştirilmiş Uranyum: Bu eşyayı efsanevi silahları parçalayarak elde edebilirsiniz.
 -Alet Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 25 adet Kumaş, 22 adet Epoksi, 25 adet Demir, 1 adet Etkin Sterilazatör toplamanız gerekmektedir.

 -Alaşım Malzeme Kutusu: Bu malzemeyi üretmek için 24 adet Rayon, 20 Adet Propilen, 24 adet Nicrome, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

 -Şekil Türev Katkısı: Bu malzemeyi üretmek için 1 adet Etkin Sterilazatör, 2 adet Şekil Hafızalı Alaşım Parçası, 1 adet Anti Madde Muammelesi toplamanız gerekmektedir.

 -Süper Polimer Biyoaktif Reçine: Bu malzemeyi elde etmek için tüm operasyonların Zor modundaki bölüm sonu şans kartlarından bulabilirsiniz.

 -İyileşme Engelleyici Enzim: : Bu malzemeyi elde etmek için Özel Operasyon: Şehir Kanalizasyonunda 9. ve 10. Dalgalarda başarılı olduğunuzda oyun sonunda düşecektir.

Neden Co-op Silah Kullanmalıyım?
 

Bu kadar ürünü topladınız ve üretimi başarılı şekilde bitirdiniz. Elinizde artık oyunun en iyi silahlarından biri olacak. Her silah türü ilk aşamasında kendi sınıfının özelliklerini gösteremeyebilir. Fakat silahınızı güçlendirdikçe(+1,+2,+3) özellikleri diğer silahlara göre çok daha fazla olacaktır. Bu sayede daha önce geçemediğiniz Zor bölümleri daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Oyun içerisinde en yüksek puanları alabilir ve etkinlikler kapsamında en hızlı bölüm bitirme rekorlarını kırabilirsiniz.

54o6.png
Tier 3 Co-op Silahları ve Özellikleri
Artık elinizde tier 2 Co-op var ve oyunda belirli bir bölüme kadar ulaştınız fakat artık daha fazlasını mı istiyorsunuz? Tier 3 silahlar yardımınıza koşuyor. Eşyalarınızı biriktirip yaptığınız Co-op tier 2 silahlarınızı tier 3 yaparak daha fazlasına sahip olabilirsiniz. [AAC] Bakımcı Arkon sizi bekliyor.
54od.png
 Gerekli olan malzemeler ise;
Üretmek istediğin Efsanevi Tier 3 silahın, Efsanevi Tier 2 olan versiyonu,
Konsantre Zenginleştirilmiş Uranyum 2 adet,

Alaşım Malzeme Kutusu 40 adet,

Şekil Türev Katkısı 40 adet,

Süper Polimer Biyoaktif reçine 15 adet,

İyileşme Engelleyici Enzim 10 adet.

NOT: Oyunda şu anda sadece Yargıç ve Kurtarıcı serisi için tier 3 silahlar bulunmaktadır. Gelecek zamanlarda diğer serilerin eklenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.
Oyunun PVE modunda tadını çıkartmak için sende Co-op silahını kap ve savaşa katıl!
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri konusu
Etiketler Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri indir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri oyunu, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri download, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri crack, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri full indir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri torrent, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri oyunu, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri oyunu Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri kimdir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri izle, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri Apk indir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri resimli anlatım, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri nasıl kurulur, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri programı, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri hatası, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri ne demek, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri hilesi, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri videosu, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri online izle, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri Bedava indir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri Yükle, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri hakkında, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri nedir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri Free indir, Hounds: The Last Hope Co-op Silahlar ve Özellikleri

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.