• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Teknoloji Haberleri

Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist)

Torrent    0

  Teknoloji Haberleri


  • avatar

  Torrent  03-11-2017, 01:29 AM

  Kredi:
  #1
  Oyunu önceden oynamıştım ve oyunda yanlış hatırlamıyorsam 2 türlü rütbe vardı. Biri yaratıklara diğeri insanlara karşı olan savaş rütbesiydi. Benim yaratıklara karşı olan 55 küsürdü. En son bu rütbe 70 lvldi diye biliyorum ama 80'e çıkardılar heralde...
        Specialist


  Bombalar konusunda uzman olan Specialist, hiçbir sınıfta olmayan kendine has yetenekleri ile rakiplerin korkulu rüyası olur. 2 farklı bomba çeşidinin yanında, tüm takımını iyileştirebilen yeteneği sayesinde arkadaşlarınızın yanıbaşında olacaksınız. Aynı anda en fazla bombayı taşıyabilenSpecialist sınıfı, bir tanesini de öldükten sonra kullanabilme özelliğine sahip. Favori silahı Mitralyöz ile daha az ısınma oranı sayesinde, daha uzun süreli hasar verebilir. Specialist sınıfının en temel yeteneklerini kullanmak, çatışma sırasında etkili olmanız için çok önemlidir. Yakıcı ve Sis bombası sayesinde, düşmanlarınıza hem hasar verirken, hem de sizi kısa süreliğine görmelerini engelleyebilirsiniz. Pasif yeteneklerinden Ateşli Silah Yönetimi, özellikle Mitralyöz kullanırken almanız gerekenler arasında.


  nEGgnB.jpg   
  3ARab5.jpg
  Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
  Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:


Teknoloji Haberleri