Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist)

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


#1
Oyunu önceden oynamıştım ve oyunda yanlış hatırlamıyorsam 2 türlü rütbe vardı. Biri yaratıklara diğeri insanlara karşı olan savaş rütbesiydi. Benim yaratıklara karşı olan 55 küsürdü. En son bu rütbe 70 lvldi diye biliyorum ama 80'e çıkardılar heralde...
      Specialist


Bombalar konusunda uzman olan Specialist, hiçbir sınıfta olmayan kendine has yetenekleri ile rakiplerin korkulu rüyası olur. 2 farklı bomba çeşidinin yanında, tüm takımını iyileştirebilen yeteneği sayesinde arkadaşlarınızın yanıbaşında olacaksınız. Aynı anda en fazla bombayı taşıyabilenSpecialist sınıfı, bir tanesini de öldükten sonra kullanabilme özelliğine sahip. Favori silahı Mitralyöz ile daha az ısınma oranı sayesinde, daha uzun süreli hasar verebilir. Specialist sınıfının en temel yeteneklerini kullanmak, çatışma sırasında etkili olmanız için çok önemlidir. Yakıcı ve Sis bombası sayesinde, düşmanlarınıza hem hasar verirken, hem de sizi kısa süreliğine görmelerini engelleyebilirsiniz. Pasif yeteneklerinden Ateşli Silah Yönetimi, özellikle Mitralyöz kullanırken almanız gerekenler arasında.


nEGgnB.jpg   
3ARab5.jpg
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) konusu
Etiketler Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) indir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) oyunu, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) download, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) crack, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) full indir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) torrent, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) oyunu, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) oyunu Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) kimdir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) izle, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) Apk indir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) resimli anlatım, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) nasıl kurulur, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) programı, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) hatası, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) ne demek, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) hilesi, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) videosu, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) online izle, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) Bedava indir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) Yükle, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) hakkında, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) nedir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist) Free indir, Hounds The Last Hope Sınıflar 1 (Specialist)

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.