Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]

Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


#1
Oyun içinde Geliştirme yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Geliştir" sekmesine girmelisiniz.
 
54du.png
 
Geliştirme menüsünde, silahınızın ve zırhınızın özelliklerini geliştirebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Kutu içerisindeki boşluğa geliştirmek istediğiniz eşyanızı koyarak geliştirme işlemine başlayabilirsiniz. Geliştirme yapmak silahınıza Saldırı, Yaralama, Maksimum Yaralama gibi özelliklerini arttıracaktır. Geliştirme tek seferlik bir işlem değildir. Geliştirdiğiniz silahların isimlerinin üzerinde (+1) olarak kaçıncı seviye olduğunu geliştirmenin ne aşamada olduğunu gösteren işaretler vardır.
 
54f1.png
 
54f6.png
 
 
Neden Geliştirme Yapmalıyım?Geliştirme sonucunda eşyanızda belirli istatistiklerde gelişmeler olacaktır. Bu gelişmeler eşyanızın gücünü arttırma, maksimum ve minimum hasarları arttırma, zırhlarınızda savuma ve yara önleme gibi özellikler eklenecektir. +4 geliştirme yapılmış tam bir set ile herhangi bir geliştirme yapılmamış set arasındaki en önemli özellik dayanıklılık ve düşmana verdiği hasar olarak gözükmektedir. PVP ve PVE maçlarında düşmanlarınıza en yüksek güçle saldırırken, gelebilecek olan hasarı en minimum seviyeye indirebilirsiniz. Geliştirme bu yüzden oyunun temel parçaları arasında yer almaktadır.
 
54fc.png
 
54fh.png
 
Geliştirme için gerekli eşyalarGeliştirme yapmak için oyun içerisinde elde etmeniz gereken eşyalar vardır. Eşyanızın kalitesine göre gerekli eşyalar farklılaşmaktadır. Örneğin gelişmiş kalitede(mavi renk) bir silah veya zırh için gerekli olan eşyalar, tekli nanotüplerdir. Eğer eşyanız eşsiz seviye(mor renk) ise, gerekli olan eşyalar halatlı nanotüplerdir. Oyun içerisinde halatlı nanotüplere ulaşmanız için işleme yapmanız gerekmektedir. Halatlı nanotüp için elde ettiğiniz çoklu nantüpler ile metaflex batarya ile üretim yapabilirsiniz.
 
54fn.png
 
54fw.png
 
54fi.png
 
 
Eşyanın Hasar GörmesiGeliştirme yaparken silahınız belli bir yıpranmaya maruz kalır. Bu yüzden üst üste yapılan geliştirmeler de silahınız dayanıklılığı düşer ve silah kullanılamaz hale gelir. Envanterinizde gözükmesine rağmen oyuna o silah ile giremezsiniz. Tabancanızı eski haline döndürmek için yapmanız gereken "Ekipman Yenileme Eşyası" satın alarak silahınızın dayanıklılığını arttırmaktır.
 
54fz.png
 
54f7.png
 
 
Geliştirme DestekleyicilerGeliştirme yaparken geliştireceğiniz silah için gerekli malzemeyi ve altını sağladıktan sonra alt kısımdaki boş slotlara eksta başka eşyalar koyarak geliştirmeyi yapabiliriz. Koyduğumuz ekstra silahlar geliştirmeyi olumlu etkiler.
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme konusu
Etiketler Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme indir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme oyunu, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme download, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme crack, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme full indir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme torrent, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme oyunu, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme oyunu Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme kimdir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme izle, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme Apk indir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme resimli anlatım, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme nasıl kurulur, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme programı, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme hatası, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme ne demek, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme hilesi, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme videosu, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme online izle, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme Bedava indir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme Yükle, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme hakkında, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme nedir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme Free indir, Hounds: The Last Hope Eşya Geliştirme

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.