Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]

Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hounds: Last Hope Hata Çözümleri

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


#1
Beyler Biliyorsunuzki Sadece Bu Oyunda Almıyorsunuz Birçok Oyun Sunucuyla Bağlantı Koptu Hatası Veriyor Bunun Çözümlerini Sizlerle Paylaşacağım.

Öncelikle Hatanın Sebebleri Şunlar Olabilir


-VPN kullanıyorsan bu sorunu yaşayabilirsin.
-150'den fazla ping almana sebep olan bileşenler varsa bu sorunu yaşayabilirsin. (Kısaca yavaş internet)
-Oyunu kapatıp açman bu sorunu çözebilir
-Varsayılan Tarayıcını değiştirerek tekrar deneyebilirsin.
Birsonraki Hatamız İse Oyuna Giriş Yaparken "Oyunu Başlat" Dediğinizde Oyunun Başlamama Sebebi Şunlardır.
1- Mevcut Tarayıcınızda Sıkıntı Olabilir Bu Hatayı Gidermek İçin Tarayıcı Değiştirmeniz Gerekmektedir.
Nasıl Yaparım?
Google Chrome'i Varsıyan Tarayıcı Yapmak İçin Şu Adımları İzleyin.
Google Chromeyi Açın Yukarıdaki Sağ Köşedeki Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. Şu Simgeye Tıklayın.

Ayarlar Kısmına Girin


İmage


Gelişmiş Ayarları Tıklayın

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Google Chrome Varsayılan Tarayıcı Olsun Butonuna Basıp Varsıyan Yapın.


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Bir Sonraki Hatamızda "Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil" Çözümü

Şu Adımları Uygulayın
Denetim masasına girin. Klasör seçeneklerinden “Gizli dosyaları Göster” seçeneğini işaretleyip kaydedin. Daha sonra C sürücünüze gidin ve Autorun ve CDM dosyalarını silin. Dikkatli olun! Unutmayın ki bu dizinde sistem dosyaları da bulunmaktadır ve eğer yanlış bir şey silecek olursanız işletim sisteminizde başka hatalarla karşılaşma riskiniz yüksektir.

Program ekle-kaldır’ dan hatayla karşılaştığınız programı bulup kaldırın. Ama unutmayınız ki buradan kaldırılan programların kayıtları Windows tarafından devamlı saklanmaktadır. Şimdi BAŞLAT’ tan “çalıştır”’ a girin ve “Regedit” yazarak kayıt defterini açın. CTRL+F ya da, Düzen menüsünden Bul seçeneğine gelerek, programın ismini yazın. Ve kayıtları teker teker silin. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bu tür aramalarda birçok sonuç çıkabilmektedir. Siz sadece kendi programınızın adının geçtiği kayıtları silin. Bu adımdan sonra “Ccleaner” adlı program ile sisteminizi bir güzel temizleyin. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra programınızı tekrar çalıştırın.

Arkadaşlar Not Olarak Düşmek İsterim :
NOT: Ccleaner adlı alanında kendini kanıtlamış olan program sayesinde bilgisayarınız eski kayıtlardan kurtulur, gereksiz sistem dosyalarından ya da kaldırmış olduğunuz program dosyalarından arınır, bilgisayarınızın önbelleği temizlenir. Yani bilgisayarınızı yavaşlatan, hatalara neden olan bütün faktörleri temizlenen tavsiyeli programlar arasındadır.

Windows Defender’ı aktif edin. Ya da alanında kendini kanıtlamış bir antivirüs programı indirip kurun. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve güvenli modda açın. Bunun için bilgisayar başlatılırken F8 tuşuna basmalısınız. Güvenli modda bilgisayarınızı antivirüs taramasından geçiriniz ve sistemi yeniden başlatınız. Bu işlemden sonra Windows Uptade’e bağlanarak işletim sisteminizin tüm güncellemelerini indiriniz.

2 Ci Çözümü İçin ComboFix Adlı Programı Kullanmanız Önerilir.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
ComboFix Yaklaşık 10 - 15 Dakika Arasında Taramayı Bitirmektedir.

Bir Diğer Hatamız İse "Oyun İçersinde Karakterlerin Gözükmemesi" Çözümü

 
İmage


Bu Hatanın Sebebi Kurulum Yaparken Eksik Dosya,DLL İnmesidir. Çözümü İçin

Oyunu Açarak Giriş Yerinde "Dosya Kontrol" Yapmanızla Hatanın Sorunu Çözülecektir.


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
Hounds: Last Hope Hata Çözümleri konusu
Etiketler Hounds: Last Hope Hata Çözümleri indir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri oyunu, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri download, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri crack, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri full indir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri torrent, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri oyunu, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri oyunu Hounds: Last Hope Hata Çözümleri kimdir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri izle, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri Apk indir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri resimli anlatım, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri nasıl kurulur, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri programı, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri hatası, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri ne demek, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri hilesi, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri videosu, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri online izle, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri Bedava indir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri Yükle, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri hakkında, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri nedir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri Free indir, Hounds: Last Hope Hata Çözümleri

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.