Hemen Kayıt Ol Avantajlardan Faydalan [ KAYIT OL ]

Görüntüleme modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey!

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


#1
Oyunda kral olmak için, krallığa adaylığınızı koymanız gerekmektedir. Adaylığınızı koyabilmenin iki farklı yolu vardır. Bunlar:

1) Oynadığınız ırkın klan sıralamasında ilk 10 klandan birisinin klan başkanı olmanız gerekmektedir. Bu şekilde krallık için adaylığınızı koyabilirsiniz.

2) Oynadığınız ırkın, klan sıralamasında ilk 10'daki klanlardan herhangi birisinin başkanı sizi aday göstermesi gerekmektedir. Bu şekilde krallık için adaylığınızı koyabilirsiniz.

Not: Eğer ki hiçbir oyuncu krallık seçimleri için adaylığını koymadıysa, sistem otomatik olarak eski kralları aday gösterecektir.
Not: Server yeni açıldıysa ve daha önceden hiç kimse kral olmamış, krallık için adaylığını koymadıysa, sistem otomatik olarak ilk 10 klanın başkanlarını aday gösterir.
Not: Krallık seçimlerinde oylamaya hiçbir oyuncu katılmadıysa, sistem otomatik olarak o ırkın 1. klanının başkanı olan oyuncuyu kral seçer.


Kral adaylık süresi 1 gün ile kısıtlıdır. Eski kralın görev süresi sona erdiğinde ve kral olan oyuncudan krallık alındığında adaylık süresi başlar. 1 gün (24 saat) geçtikten sonra, kral adaylarına 50 level(seviye) ve üstü levela sahip oyuncular oy verebilir.

Oy verme süresi de 1 gün ile kısıtlıdır. Oylama işlemi sadece 1. serverda geçerlidir. (Ör: Manes 1)
Oylamada en yüksek oyu alan oyuncu kral olmaya hak kazanmıştır...
Oyun Haberleri & Teknoloji Haberleri
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! konusu
Etiketler Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! indir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! oyunu, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! download, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! crack, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! full indir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! torrent, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! oyunu, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! oyunu Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! kimdir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! izle, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! Apk indir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! resimli anlatım, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! nasıl kurulur, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! programı, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! hatası, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! ne demek, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! hilesi, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! videosu, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! online izle, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! Bedava indir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! Yükle, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! hakkında, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! nedir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey! Free indir, Knight Online Krallık Seçimleri Hakkında Herşey!

Hızlı Menü:


Copyright © HileHocam - Online Oyunlar ve Torrent Forumu 2018 Community Software by MyBB.